Uudised

Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlused
Esmaspäev, 22. veebruar 2021

III etapp

Meie koolist osales 48 õpilast.

III etapi parimad tippspordis:
1. klass:Tristan Tuvikene (piirkonnas 3. koht/ Eestis 27. koht)  
              Andres Aan (13. / 63. koht)
2. klass: Kristo Kumari (7. / 15. koht)
3. klass: Brigita Kütt (1. / 12. koht)
4. klass: Johan Lääne (2. / 6. koht)
              Ats Paavel (3. / 7. koht)
              Linda Leemet (14. / 63. koht)
6. klass  Mario Kütt (10. / 65. koht)
9. klass  Pille-Riin Maal (3. / 48. koht)

III etapi parimad rahvaspordis:
1. klass: Heidi Reinhold  (piirkonnas 7. koht / Eestis 55. koht)
              Andres Aan (8. / 59. koht)
2. klass: Kristo Kumari (3. / 4. koht)      
3. klass: Brigita Kütt (1. / 5. koht)
              Märt Aan (16. / 86. koht)
4. klass: Ats Paavel (1. / 2. koht)
              Johan Lääne (2. / 5. koht)
              Raiko Tammi (7. / 60. koht)
              Johannes Finstad (10. / 72.  koht
              Linda Leemet (12. / 80. koht)   
6. klass: Marit Kütt (5. / 42. koht)
9. klass: Pille-Riin Maal (7. / 77. koht)

Puhja Kool 8. koht keskmise suurusega koolide hulgas.
 

IV etapp

Meie koolist osales 31  õpilast

IV etapi parimad tippspordis:
1. klass: Kerttu Külter (piirkonnas 5. koht/ Eestis 37. koht)  
2. klass: Kristo Kumari (12. / 32. koht)
3. klass: Brigita Kütt (1. / 12. koht)
              Nikita Gretšin (6. / 65. koht)
4. klass: Johan Lääne (1. / 1. koht)
              Raiko Tammi (6. / 31. koht)
6. klass  Mario Kütt (5. / 17. koht)
              Andris Tammi (14. / 51. koht)
9. klass  Pille-Riin Maal (2. / 82. koht)

IV etapi parimad rahvaspordis:
2. klass: Kristo Kumari (piirkonnas 18. /  Eestis 30. koht)      
3. klass: Brigita Kütt (1. / 15. koht)
              Nikita Gretšin (10. / 63. koht)
4. klass: Johan Lääne (1. / 3. koht)
              Ats Paavel (6. / 42. koht)
              Raiko Tammi (7. / 53. koht)
6. klass: Marit Kütt (4. / 25. koht)
              Mario Kütt (6. / 28. koht)
              Andris Tammi (15. / 61. koht)

Puhja Kool  9. koht keskmise suurusega koolide hulgas.

I-IV etapi parimad tippspordis:
1. klass: Kerttu Külter (piirkonnas 10. koht/ Eestis 46. koht)  
2. klass: Kristo Kumari (9. / 23. koht)
3. klass: Brigita Kütt (1. / 11. koht)
              Nikita Gretšin (5. / 51. koht)
4. klass: Johan Lääne (1. / 1. koht)
              Ats Paavel (3. / 13. koht)
              Linda Leemet (10. / 56. koht)
              Raiko Tammi (14. / 71. koht)
6. klass  Mario Kütt (5. / 31. koht)
9. klass  Pille-Riin Maal (4. / 65. koht)

I-IV etapi parimad rahvaspordis:
1. klass: Kerttu Külter (piirkonnas 7. koht / Eestis 39. koht)
              Andres Aan (13. / 68. koht)
2. klass: Kristo Kumari (5. / 11. koht)      
3. klass: Brigita Kütt (1. / 6. koht)
              Nikita Gretšin (4. / 31. koht)
4. klass: Johan Lääne (1. / 1. koht)
              Ats Paavel (2. / 4. koht)
              Linda Leemet (6. / 39. koht) 
              Raiko Tammi (13. / 100. koht)
6. klass: Mario Kütt (4. / 26. koht)
              Marit Kütt (5. / 34. koht)
9. klass: Pille-Riin Maal (4. / 42. koht)

Puhja Kool 6.koht keskmise suurusega koolide hulgas.