Õpetajad

1. Kersti Aadusoo (KA), ajalugu, pärimuskultuur, kersti.aadusoo@puhja.edu.ee

2. Evelyn Eensoo (EE), loodusained, evelyn.eensoo@puhja.edu.ee 

3. Lea Järv (LJ), klassiõpetaja (II L klass), lea.jarv@puhja.edu.ee

4. Kadri Jürimaa (KJ), käsitöö ja kodundus, kunst, kadri.jurimaa@puhja.edu.ee

5. Anneli Korela (AK), matemaatika, anneli.korela@puhja.edu.ee

6. Kaja Lepik (KL), klassiõpetaja (I klass), kaja.lepik@puhja.edu.ee

7. Merle Lint (ML), matemaatika, merle.lint@puhja.edu.ee

8. Silja Lipping (SL), vene keel, IX klassi klassijuhataja, silja.lipping@puhja.edu.ee

9. Ann Luikmäe (AL), klassiõpetaja (III klass), ann.luikmae@puhja.edu.ee

10. Ruth Luts (RL), klaveriklassi õpetaja, ruth.luts@puhja.edu.ee

11. Riina Muug (RMu), füüsika, keemia, loodusõpetus, riina.muug@puhja.edu.ee  

12. Ülle Närska (ÜN), inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ettevõtlikkusõpe, VI klassi klassijuhataja,  ulle.narska@puhja.edu.ee

13. Tanel Ojaste (TO), liikumisõpetus, tanel.ojaste@puhja.edu.ee

14. Madis Paju (MP), liikumisõpetus, madis.paju@puhja.edu.ee

15. Maris Pukk (MP), eesti keel ja kirjandus, VII M klassi klassijuhataja, maris.pukk@puhja.edu.ee

16. Kadri Raudsepp (KR), II kooliastme aineõpetaja (inglise keel, ettevõtlikkus, matemaatika), IV klassi klassijuhataja, kadri.raudsepp@puhja.edu.ee

17. Janno Reinomägi (JR), tehnoloogia, janno.reinomagi@puhja.edu.ee

18. Aliis Siniroht (AS), inglise keel, VI klassi klassijuhataja, aliis.siniroht@puhja.edu.ee

19. Riin Saadjärv (RS), digiõpe, informaatika, riin.saadjarv@puhja.edu.ee

20. Elle Salo (ES), matemaatika, elle.salo@puhja.edu.ee

21. Maire Sepp (MS), klassiõpetaja (II M klass), maire.sepp@puhja.edu.ee

22. Silja Siil, muusika, silja.siil@puhja.edu.ee 

23. Anne Soosaar (AS), muusika, anne.soosaar@puhja.edu.ee

24. Evelin Toom (ET), saksa keel, evelin.toom@puhja.edu.ee

25. Virve Vend (VV), eesti keel ja kirjandus, inglise keel, V v klassi klassijuhataja, virve.vend@puhja.edu.ee

Õpetajad 1. septembril 2023

Pildi autor: Fotomaagia OÜ