Tunnustatud tänu-öökulliga Puhja Koolis

TÄNU-ÖÖKULL

Tänu-öökulli saajad Puhja Koolis alates 1.septembrist 2017. aastal:

2017-2018 õppeaastal välja antud tänu - öökullid

1. Silja Lipping - 2017 maakonna Aasta õpetaja põhikooliõpetaja kategoorias

2. Merle Lint - Nuti-Mati matemaatika Tartumaa meistrivõistlustel esikolmikusse jõudnud õpilaste juhendaja

3. Ülle Närska - Tartumaa 5. klasside esmaabivõistluse "Karvik" võitjavõistkonna juhendaja

4. Lea Järv - Maakondliku 2. klasside võistlusmängu võitjavõistkonna juhendaja

5. Markus Maal - 2018 parim põhikoolilõpetaja

6. Silja Lipping - põhikooli lõpuklassi klassijuhataja

7. Ene Väär - põhikooli lõpuklassi klassijuhataja

8. Maire Sepp - põhikooli lõpuklassi esimene õpetaja

9. Anna Leemet - maakondliku 2. klasside võistlusmängu 1. koht

10. Anna Leemet - edukas H2O projekt

11. Linde Leetberg - maakondliku 2. klasside võistlusmängu 1. koht

12. Karolin Nurk - edukas H2O projekt

13. Irmeli Rokka - maakondliku 2. klasside võistlusmängu 1. koht

14. Irmeli Rokka - edukas H2O projekt

15. Saskia Rokka - edukas H2O projekt

16. Laura-Lii Hendrikson - edukas H2O projekt

17. Getter-Liis Kukk - Tartumaa 5. klasside esmaabivõistluse "Karvik" I koht

18. Keitlin Kärmas -  Tartumaa 5. klasside esmaabivõistluse "Karvik" I koht

19. Saara-Lee Raide - Tartumaa 5. klasside esmaabivõistluse "Karvik" I koht

20. Elis Vozijan - Tartumaa 5. klasside esmaabivõistluse "Karvik" I koht

2018-2019 õppeaastal välja antud tänu - öökullid

21. Lea Järv - lasteraamatupäeva jutukirjutamise konkursil võitnud õpilase juhendaja

22. Merle Lint - Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel vabariiklikul ja piirkondlikel etappidel edukalt esinenud õpilaste juhendaja (kaks tänu-öökulli)

23. Silja Lipping - vene keele maakondlikul viktoriinil edukalt esinenud õpilase juhendaja

24. Paula Luks - spellimisvõistlusel edukalt esinenud õpilase juhendaja

25. Ülle Närska - kooli mainet hoidva ja tõstva Karjääripäeva eestvedamine

26. Tanel Ojaste - maakondlikel spordivõistlustel pjedestaalikohtadele jõudnud õpilaste juhendaja

27. Jaanika Reminnõi - toitumise ja toidukultuuri viimine koolikultuuri osaks

28. Nikita Gretšin - silmapaistvad tulemused Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel

29. Jaan Leetberg - silmapaistvad tulemused Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel

30. Rosann Massur - silmapaistvad tulemused Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel

31. Märt Aan - silmapaistvad tulemused Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel

32. Brigita Kütt - silmapaistvad tulemused Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel: 1. koht Tartumaal, 3. koht vabariiklikus arvestuses (kaks tänu-öökulli)

33. Johan Lääne - silmapaistvad tulemused Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel

34. Linde Leetberg - I koht inglise keele maakondlikul võistlusel Spelling Bee

35. Varvara Raud - I koht Tartumaa raamatupäeva jutuvõistlusel

36. Mia Erikson - I koht Tartumaa XVIII Lasteraamatupäeva "Rõõm lugemisest" keskmise vanuseastme kunstivõistlusel "Vaade aknast"

37. Karla Mets - I koht Tartumaa maakonna meistrivõistlustel 500 meetri murdmaajooksus M14 vanuseklassis

38. Pille-Riin Maal - silmapaistvad tulemused Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel

39. Rihho Reimo Reinhold - I koht Tartumaa maakonna meistrivõistlustel 2000 meetri murdmaajooksus M16 vanuseklassis

40. Maria-Elise Poom - 2019 parim põhikoolilõpetaja

41. Maria-Elise Poom - silmapaistvad tulemused Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel

42. Kersti Aadusoo - põhikooli lõpuklassi klassijuhataja

43. Ave Külter - 10 aastat sisukat õpetajatööd Puhja Koolis

2019-2020 õppeaastal välja antud tänu - öökullid

44. Riin Saadjärv - 2019 maakonna Aasta õpetaja põhikooliõpetaja kategoorias