Puhja Kooli võidukäik Tartu lahtistel karikavõistlustel saalihokis

Loomise kuupäev 12.04.2024

Tartus toimusid taaskord traditsioonilised koolidevahelised saalihoki karikavõistlused, kus
Puhja kooli õpilased näitasid suurepäraseid tulemusi, tuues koju mitmeid auhinnalisi kohti. Üritus toimus kolmel järjestikusel päeval, kus erinevate vanuseklasside võistkonnad said võimaluse oma oskusi proovile panna.

Esimesel võistluspäeval astusid võistlustulle 8. ja 9. klasside võistkonnad. Meie kooli tüdrukud näitasid tõelist võitlusvaimu, võites finaalis penaltitega Karlova kooli. 9. klassi noormehed saavutasid tubli 8. koha.

Teisel päeval olid võistlustules 2.-5. klasside tüdrukute ja poiste võistkonnad. 2.-3. klassi poisid saavutasid võimsa esikoha. Alagrupist pääseti kindlalt edasi ja poolfinaalis alistati Tera kool 3:0 ja finaalis sama tulemusega Forseliuse kooli. 4.-5. klassi poisid jäid napilt teisele kohale. Finaalis kaotati väga tasavägises duellis 0:1 Nõo põhikoolile. 2.-3. klassi tüdrukud võitsid kolmanda koha mängus 1:0 Kesklinna kooli. 4.-5. klassi tüdrukud võitsid alagrupis 2 mängu ja kaotasid 2 mängu ja saavutasid kokkuvõttes tubli 5. koha.

Võistluste viimasel päeval oli võistlustules 6. ja 7. klassi segavõistkond, kes saavutas turniiril
2. koha. Pingelises finaalis jäädi 0:1 alla Veeriku koolile, kusjuures Veeriku lõi oma võiduvärava mängu viimastel sekunditel.

Kõikide nende suurepäraste saavutuste valguses on Puhja Kool tõestanud end taas kui tugevat saalihokikooli. Õpilaste pühendumus, võistkondade koostöö on toonud suurepäraseid tulemusi #puhjakoolonsaalihokikool.

Õpilasi juhendasid Tanel Ojaste ja Madis Paju.